8 oraz 9 listopada 2014 roku, firma Greenfire uczestniczyła w targach „Hubertus Arena 2014” w Ostródzie. Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem, przez co udział w targach można uznać za bardzo udany.

Targi ,,Hubertus Arena 2014”

Targi ,,Hubertus Arena 2014” to impreza  dwudniowa przeznaczona dla leśników, myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich zainteresowanych tematyką łowiecką. 

 

Targi połączone zostały z świętem związanym z tematem przewodnim - świętem św. Huberta, patrona myśliwych. Impreza rozpoczęła się mszą właśnie z tej okazji. Następnie odbyło się oficjalne otwarcie targów.

 

Imprezie towarzyszyły wszelkiego rodzaju atrakcje: między innymi występy zespołów muzycznych kół łowieckich. Samych zrzeszeń myśliwsko-łowieckich jest około 60. Wystawcy również mogli skorzystać z okazji i zaprezentować swoje produkty na scenie  - liczbę firm uczestniczących w targach ocenia się na ponad 70. Dużym atutem targów był wolny wstęp dla odwiedzających jak i bezpłatny parking. 

 

W wydarzeniu uczestniczyło aż 14 tysięcy osób. - Przez dwa dni odwiedziło nas ponad 14 000 osób - myśliwych i leśników jak również osób na co dzień niezwiązanych z branżą łowiecką. Pod koniec drugiego dnia, wręczone zostały nagrody Expo Awards dla najciekawszych i cieszących się największą popularnością stoisk - napisano na oficjalnej stronie Targów Hubertus Arena. 

 

 - Cieszy nas bardzo duża ilość pozytywnych komentarzy i opinii zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Wierzymy, że Hubertus Arena stanie się imprezą cykliczną i ważnym punktem na myśliwskiej mapie Polski. Następna edycja odbędzie się w dniach 17-18 października 2015 roku, na którą już teraz serdecznie Państwa zapraszamy - dodano.

 

Targi pomimo wąskiej grupy odbiorców, jaką byli myśliwi oraz inne osoby znające się doskonale na sposobach rozpalania ogniska, kominków, pieców, grilli (klient starał się przekazać nam swoje sposoby), wypadły pozytywnie w odczuciu naszej firmy. Potwierdzają to puste półki na naszym stoisku. 

 

Eko-ognisko zrobiło duże wrażenie na odwiedzających, jednak prawdziwą furorę robiły dwa nasze nowe produkty, które były pierwszy raz wystawione na targach. Pięć sztuk turborozpalacza, jakie zostały zabrane w formie do zaprezentowania produktu, zostały sprzedane już pierwszego dnia wydarzenia. Wielu klientów z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem podchodziło do tego typu grilla przenośnego. Nasze produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem co pokazuje, że to co robimy ma sens. Z Ostródy wyniesiemy same pozytywne wspomnienia. Podsumowując - więcej takich wydarzeń.

Newsy

Partnerzy