Nasz Produkt

Stworzenie eko-ogniska wynikało z potrzeby wprowadzenia na rynek nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska rozpałki, dzięki której rozpalanie kotłów z nadmuchem mechanicznym, ognisk, kominków czy też grillów stanie się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Pozornie prosty pomysł, przerodził się w możliwość zaistnienia na rynku. Dotychczasowe rozpałki, które można znaleźć w sklepach, hurtowniach czy też sieciach handlowych zawierają najczęściej substancje chemiczne bądź też są mało skuteczne. Natomiast eko-ognisko wykonane jest z przyjaznych środowisku komponentów, które zestawione w całość dają niepowtarzalny efekt pozwalający szybko rozpalić kominki, kotły, ogniska oraz grille.

Filozofią, która nam towarzyszy, jest chęć aktywacji zawodowej osób bezrobotnych oraz niepełnosprawnych. Misja "dajmy ludziom pracę" powinna przyświecać nie tylko nam, ale także przyszłym partnerom. Naszą skuteczną rozpałkę cechuje w głównej mierze prostota i praktyczność. Już po pierwszym zapaleniu eko-ogniska szybko zauważysz, jak skuteczne i szybkie może być rozpalanie kotłów, kominków, ognisk oraz grillów. Skuteczność eko-ogniska potwierdza poniższy poradnik, gdzie zamieszczamy krótkie filmy instruktażowe pozwalające samemu przekonać się jak wyjątkowy i unikatowy jest nasz produkt.

 

SURVIVAL - Zobacz film

eko-ognisko SURVIVAL jest najbardziej praktyczną wersją naszej rozpałki. Jest w postaci małej paczuszki w której znajduje się jedna sztuka oko-ogniska do samodzielnego złożenia. Rozpałka  w  takiej formie zajmuje minimalną przestrzeń w plecaku lub kieszeni, a w razie potrzeby jest bardzo łatwa do złożenia.
Jeśli lubisz spacery i wycieczki w nieznane, wypady off-road’owe, imprezy survivalowe, wędkowanie, a w trakcie tego zaskoczy Cię ulewa, eko-ognisko SURVIVAL jest najlepszym sposobem na szybkie rozpalenie ogniska pod przygodnym zadaszeniem i ogrzanie się. Przy okazji możesz podgrzać coś do jedzenia. Szybko i ekologicznie.


 

ZRÓB TO SAM przeznaczone jest dla osób lub firm, które bardzo często korzystają z rozpałki, a przy okazji chciałyby zaoszczędzić trochę grosza. W jednym tekturowym pudełku (dostępna także wersja w estetycznej drewnianej skrzyneczce) znajdują się elementy potrzebne do złożenia 100 sztuk eko-ogniska. 


 

 

 

   ŚWIECA OGRODOWA łatwa do rozpalenia; czas palenia: 1,5 - 2 godzin.

 

 

GADŻETY REKLAMOWE Z WŁASNYM NADRUKIEM

Ulotka z ofertą

 

 

 

 

 

 


 

GALERIA FILMIKÓW - tutaj można zobaczyć naszą rozpałkę w akcji.

 

KOCIOŁ - Zobacz film

Drażni Cię zadymiona kotłownia? Masz dość sterty papierów i tektur, a także uciążliwego przygotowywania drewna na rozpałkę? Innowacyjna rozpałka eko-ognisko pomoże Ci w prosty i skuteczny sposób rozpalić Twój kocioł!

GRILL - Zobacz film

Rozpalanie grilla jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy skorzystać z rozpałki eko–ognisko, a wówczas zapomnisz o zadymionej odzieży. Oszczędź wysiłku swoim płucom i ciesz się wolnością. eko-ognisko to przyjazna dla środowiska  i skuteczna rozpałka, dzięki czemu potrawy z grilla nie będą przesiąknięte chemikaliami.

KOMINEK - Zobacz film

Masz dość bałaganu w salonie? Chcesz szybko i skutecznie rozpalić kominek bez użycia sterty gazet i przygotowywania drewna? Nic prostszego. eko-ognisko zrobi to za Ciebie.

 

OGNISKO - Zobacz film

Chcesz rozpalić ognisko jedną zapałką? Nie potrzebujesz harcerza!
Pokaż znajomym, jakie to może być proste i przyjemne.

 Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, hurtowni oraz sieci handlowych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się kolorowe eko-ogniska. Na życzenie dopasujemy kolorystycznie nasze eko-ognisko do Twojej działalności, zamieszczając na nim Twoje logotypy.

Nasza rozpałka wytwarzana jest w nowoczesnym zakładzie, który produkuje m.in. meble dla IKEA.

Fotogaleria zakładu:

Zakład 1

Zakład 2

Zakład 3

Zakład 4

Zakład 5

Zakład 6

Zakład 7


 

 

Galeria kolorowych eko-ognisk:

 

Newsy

Partnerzy